top of page

Hakkımızda

Bölart, ticari ahlaka önem veren dürüst, ilkel ve inançlarına uygun davranışlarda bulunmayı çalışanlarına, iş ortaklarına ve işverenlerine taahhüt etmekte, böylece hem topluma hem de çalışanlarına fayda sağlamaktadır. Başarı ile gerçekleştirdiği büyük ölçekli projelerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Bölart emin adımlar ile çalışmalarına devam etmektedir.şirketimiz 2020 yılında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi belgelerini alarak çalışmalarında Yüksek Kalite Standartlarını uygulamaya koymuştur

Şirketimiz Yük.Mim. Sinan Bölek tarafından kurulmuş olup ticari faaliyetlerini dogru ürün, dogru uygulama anlayışı ile; Mimari Projeler, Otel, Villa, Konut ve Endüstriyel Tesisler başta olmak üzere planlama ve yapım çalışmalarını yürütmektedir. Yük.Mim.Sinan Bölek İlk ve Orta Ögrenimini Ankara’da yaptı. Lisans egitimini Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde yaptı. Yüksek lisansını Gebze Teknik Üniversitesi’nde yaptı.İstanbul Büyükşehir Belediyesin'de Şehir Planlama Müdürü, Projeler Daire Başkanlıgı görevlerini yürüttü. T.B.M.M. Milli Saraylar Daire Başkan Yardımcılıgı, T.B.M.M Milli Saraylar Restorasyon ve Teknik Uygulamalar Başkanı görevlerini yürüttü.Bu görevlerinin yanı sıra Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kurulları'nda Koruma Kurulu üyeligi, Marmara Üniversitesi Mahalli İdariler Enstitüsün'de planlama ögretim üyeligi, İ.T.Ü. ve M.S.G.S.Ü. de aralıklı dönemlerde planlama dersleri verdi. Muhtelif şirketlerde yönetim kurulu üyelikleri görevlerini yürüttü. 

  Mali yapı, iş deneyimi, mesleki/teknik yeterlilik ve iş gücü gibi ana konularda çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından değerlendirilen müteahhitler arasında D grubu yetki belgesiine hak kazanmıştır.

cevre_ve_sehircilik_bakanligi_logo.png
bottom of page